Gelin Damat

Gelin Damat ve Diğerleri: Sonsuza Ulaşması Dilenen Masalsı Yol

Gelin damat ikilisi her ne kadar karanlık siyah-beyaz ikilisi olarak gözlerde canlansa da aslinda Bir bütünün ayrılmaz Iki parçasıdır ve met Güzel günlerinde elbette en Hoş görünen gelin damat olmayı hak etmektedirler. Bir gelin damat ikilisinin olmazsa olmazları first etapta davetiyeleridir deme de.

Gelinlik ve damatlık Takım içindeki gelin damat ikilisi Kendi masallarının kahramanları olarak izleyici toplulukları Olan sevdikleri ve Birlikte Olmak istedikleri insanlarla met Güzel günlerini gelin damat olarak paylaşabilmek icin ilkolarak Bir çağrıya ihtiyacı vardir ..

Bir davetiyeye ..

Ardından Ortak seçimlerin Ön planda olmasi beklenen Güzel Bir gelin damat mekanına ki, konuklarını ağırlamak icin hayal gücünün alabildiğine uzanan ufuklarında met gelin damadın akıllarda kalacakları first tablodur diğerleri önünde ki Birer NİKAH şekeri Ile ölümsüz kılınacaktır davetliler gözünde.

Deme Bir kır düğününden akılda kalacaklardır gelin damat olarak yillar sonrasına ya da Güzel Bir salonda first tum spotlar onlara yönelmişken Yaparken danslarını. Ya da gelin damat olmayı oldukça sade Yasamak isteyerek Bir NİKAH MASASI etrafında çiçekler önünde Birbirleriyle öpüşürken.

Onu durumda gelin damat olmanın güzelliğini Doya Doya yaşayacaklardır tum kalplerin Onlar icin çarptığı o güzelgünlerinde. Gelin damat olarak gülümseyecekleri first Andan düğünlerinin ya da NİKAH törenlerinin biteceği ana sorunu çözecek kadar onlarca kişiyle kutlamalar yaparlarken aşkla Bir gelin damat olarak başladıkları yolda, birbirlerinin esi ve hayat yoldaşı Olma yoluna Doğru Devam edeceklerdir.


Ancak gelin damat olmanın büyüsü değişen Davet anlayışlarından Bağımsız olarak Görsel Şölen olarakgüzellğini kaybetmeden geçmişten geleceğe Doğru'nun PEK Çok İyi gelin damatlarla Devam edecektir.

Füsun Tut