Nikahsekerimiz.com Hakkında

Firmamız 2003 yılından beri sektörde hizmet vermekte olup farklı bir anlayişla 2021 nikah şekerleri tasarlamaya devam etmektedir.Firmamız üretmekte olduğu tüm 2021 nikah şekerleri ni Şeyda OZAN ve uzman ekibiyle yılda dört kez yenileyerek en trend modelleri evlenecek çiftlerimize sunmaya devam ediyor. Bizim çalışma anlayışımız; tasarımda detaylarda, malzeme ve işcilikte, kaliteyi en üst seviye çıkarmaktır.
Önemli bir faktör olarak ise,evlenecek çiftlerimizin ih tiyaçlarının dikkatle izlenmesi nasıl birmodel hayal ettiğinin anlaşıl masıdır. Önerilerimiz istekleriniz ile birleştiğinde özelliklerinize en uyumlu modelin yaratılması sonucunda en ufak bir tereddüt duymadan güven ve heyecan ile özel günlerinize biraz daha güzellik katmak tek amacımızdır.Gerek sipariş aşamasında, gerekse tesli matta memnuniyet esasıyla çalışan firmamızın en temel ilkesi verdiğiniz siparişte birebir aynı ürünün üretilmesi ve aynı kalite standartının yakalanmasıdır.
Bu ilkemiz doğrultusunda, satış sonrasında gördüklerinizden ve ilk tasarlanan modellerden farklısı ile karşılaşmazsınız.Bizimle çalışırken; orjinalden farklı isteklerinizde.ek taleplerin geleceğini düşünmezsiniz ve zamanında teslimattan şüphe duymazsınız. Tüm Türkiyede zengin çeşitleriyle sektöründe lider olan firmamız müşterilerinin istekleri doğrultusunda ilginç modeller yaratarak misafirlerinize uzun yıllar saklayabilecekleri size özel küçük ve sevimli birer anı hediye etmenize olanak sağlar.Firmamız bebek şekerleride üretmekle birlikte bebek şekerleri satısına www.pufuduk.com sitesinden devam etmektedir.

Almanyada da bayiilikleri bulunan firmamızın yurtdışına toptan ve parekende satışlarıda mevcut olmakla birlikte itina ile hazırladığı şekerleri sürekli değişen davet organizasyon trendleriyle bütünleşik olarak dizayn edip her sezonda farklı tasarımlarla düğün davet konseptinize yeni ayrıntılar katmaktadır.Gelen istekler doğrultusunda düğün davet ve organizasyon çalışmalarıda yapan firmamız hazırladığı paket programlarla müşterilerine hizmet vermeye devam etmektedir....