Güvenlik

>Nikahsekerimiz.com güvenlik sertifikaları ve bilgiler   

Nikahsekerimiz.com olarak öncelikli hedefimiz müşterilerimize güvenli alışverişin keyfini yaşatmaktadır.

 

Sitemizin türkiyenin en büyük 2 bankası ile e-ticaret anlaşması olup  (AKBANK ve GARANTİ bankalarının) sanalpos uygulamalarını kullanmaktadır, firmamız akpos ve garanti bonus güvencesinde kredi kartı işlemlerini https:// güvenli alanda alışveriş yapmanıza olanak sağlamaktadır.

 

Sitemiz SSL Güvenlik sertifikası ile donatılmıştır. Sitemizde girmiş olduğunuz kişisel bilgileriniz kesinlikle kayıt altına alınmamaktadır. Her Alışverişinizde Kredi Kartı ve Diğer Kişisel Bilgilerinizin Sorulmasının Sebebi de budur. Sitemize Ait Almış Olduğumuz Güvenlik Önlemlerini Aşağıdan İnceleyebilirsiniz.

 

www.nikahsekerimiz.com web sitesi reyon ltd.şti  tarafından işletilmekte olup, gizlilik politikası nikahsekerimiz.com üzerinden alınan bilgileri kapsamaktadır. Üyelik ve alışveriş sırasında alınan kişisel bilgiler ile online kredi kartı işlemlerinde alınan bilgiler, güvenli sunucu üzerinden Secure Socket Layering (SSL) şifreleme teknolojisi ile işlenmektedir. Sitemizde yapmış olduğunuz alışverişlerde kullandığınız özel bilgileriniz (kredi kartı numarası, son kullanım tarihi ve cvv numaraları) akbank, garanti, teb bankalarının sanalpos birimi tarafından şifrelenmekte bize sadece alışveriş tutarınız ve provizyon numarası iletilmektedir. 

 

Online Alışverişte SSL in önemi nedir ?

Online alışveriş sitelerinden alışveriş  yapan herkesin aklında soru işaretleri vardır : site güvenli mi ? Kredi kartı bilgilerimi verirsem birşey olur mu ?.. İşte bu tip soruların çözümü olarak siteler SSL sertifikası kullanmaktadır.Ssl sertifikaları sizin kredi kartı bilgilerinizin bankalara şifreli bir şekilde gönderilmesini sağlar. Ödeme ekranına geldiğinizde kredi kartı bilgilerinizi girersiniz , Satın al butonuna bastığınızda sizin bilgilerinizi SSL alır, kimsenin anlayamayacağı bir şekilde şifreler ve  bankaya gönderir. Bu arada site artık arka planda kalmıştır. O an ödeme kısmında sadece siz ve banka vardır. çünkü artık sitenin adresi olan ve http ile başlayan kısmı geçmiş güvenli bir bölgeye gelmişsinizdir.bunu anlamak için browsera baktığınızda artık bankanın güvendiği firmalara sağladığı  https kısmını görebilirsiniz.

 

Sitede SSL olduğunu nasıl anlarım ?

Alışveriş yapmak için siteye girdiğinizde ana sayfada SSL Logosu arayın. Logonun üzerine tıkladığınızda size pop-up penceresi açar ve çıkan pencerede sitenin bilgileri ile birlikte sertifikanın geçerlilik tarihi yazar.O bilgileri kontrol ederek sertifikanın geçerliliğinden emin olabilirsiniz. Ayrıca anlamanın bir diğer yolu ise internet browserinizin durum çubuğundaAltın Kilit Amblemi olmasına dikkat edin.Bunun ana sayfada olması gerekmiyor ödeme sayfasında varsa ssl sertifikası mevcuttur. Altın kilidin üzerine tıklayarak da sertifikanın bilgilerine ulaşabilirsiniz

 

 

Başka ne gibi özellikler aramalıyım ?

Sitede ürünü aldıktan sonra kredi kartınızın bilgileri istenen sayfada adres  çubuğunda yazan http:// yerine https:// yazdığından emin olun. Bu da internet  sitesinin sistemini güvenli olduğuna bir işarettir. Ancak siz her ihtimale karşı sertifikayı kontrol etmeyi unutmayın.

 --Üyelik sırasında alınan kişisel bilgiler kesinlikle üçüncü şahıs ya da kurumlarla paylaşılmamakta olup sadece nikahsekerimiz.com sitesinden bilgi almanız ve nikahsekerimiz.com’daki işlemleriniz için kullanılmaktadır. Kredi kartınıza ilişkin bilgiler nikahsekerimiz.com sitesi veri tabanında ya da herhangi bir başka sistemde kesinlikle tutulmamaktadır. Sistemlerimize erişim şifreleme ile kısıtlı sayıda, belirli kişiler tarafından yapılmakta olup, yapılan tüm işlemler kayıt altına alınmaktadır.

--Web sitemiz üzerinden bilgileriniz, SSL şifreleme yöntemiyle güvenli ortamda alınmaktadır. E-posta güvenli bir ortam değildir. Bu nedenle nikahsekerimiz.com’a gönderdiğiniz maillerde kişisel bilgilerinizi paylaşmayınız; kredi kartı, müşteri bilgileri gibi güvenlik gerektiren bilgilerinizi e-posta ile kesinlikle iletmeyiniz.

--Yapmış olduğunuz alışverişlerinize ilişkin bilgiler, size daha iyi hizmet sunabilmek ve tercihleriniz doğrultusunda size uygun fırsatlardan sizi erken haberdar edebilmek ve size özel teklifler sunmak üzere yardımcı olmaktadır. Bu bilgiler 3. şahıslar ya da kurumlarla başka bir marka ya da kurumun pazarlama, satış ya da iletişiminin yapılması için kesinlikle paylaşılmamakta olup, caramelistanbul.com sitesinden verilen hizmetlere ilişkin altyapı sağlayıcı üzerinden, işlem talepleriniz için güvenli olarak site faaliyetleri kapsamında kullanılmaktadır.

--Üyeliğiniz sırasında alınan kişisel bilgileriniz, sadece nikahsekerimiz.com'daki işlemleriniz ve sitemiz üzerinden daha iyi hizmet alabilmeniz için kullanılacak olup, bu bilgilerin gizliliği hususundaki hassasiyetimizi bilmenizi isteriz. Ürünler üzerinde istemiş olduğunuz kişiselleştirme taleplerinize istinaden, sadece ürün üzerinde görünmesini istediğiniz kişisel bilgileriniz, tedarikçi firma ile ürünün hazırlanabilmesi için paylaşılacaktır.

--Üyeliğinizin sonlandırılması isteğiniz ya da caramelistanbul.com’dan bilgi ve e-posta almayı istemediğimiz durumda kişisel bilgileriniz sistemimizden derhal silinecektir. Ancak talebinizden önce işleme alınmış gönderiler size üyelik iptali isteğiniz olmuş olmasına rağmen gelebilir. Bu süre en fazla 15 gün olacaktır. Bu konudaki anlayışınız için teşekkür ederiz.

--nikahsekerimiz.com sitesinde yer alan reklam (banner) alanları üzerinden, tıkladığınız takdirde farklı internet sitelerine erişim sağlayabilirsiniz. Bu durumda yönlendirilmiş olduğunuz internet adresi internet explorer programınızın adres kısmında görünecektir. Yönlenmiş olduğunuz sitede vermiş olduğunuz kişisel bilgilerinizden hiçbir şekilde nikahsekerimiz.com sorumlu değildir.

--nikahsekerimiz.com’a üye olmak için adınız,soyadınız, e-posta adresiniz, cep telefonunuz, cinsiyetiniz ve doğum tarihinizi vermeniz gereklidir. Ancak alışverişiniz sırasında hız ve kolaylık kazanmanız için teslimat ve fatura adreslerinizi de bir kereye mahsus olmak üzere kaydedebilirsiniz. Bu bilgiler 3. şahıslarla yada kurumlarla nikahsekerimiz.com’dan alacağınız hizmet ve bilgilendirme işleri dışında kullanılmayacaktır. Bilgilerinizi dilediğiniz zaman şifrenizi girerek kendiniz güncelleyebilirsiniz. Üye girişi yaparak sitede işlem yaptıktan sonra, ana sayfada yer alan Çıkış butonunu tıklayarak sistemden çıkmanızı öneririz.

--nikahsekerimiz.com’a üye olarak ve alışveriş yaparak sitenin güvenlik ve gizlilik politikasını kabul etmiş sayılırsınız. nikahsekerimiz.com, gizlilik ve güvenlik politikalarını güncelleme ve değiştirme hakkını saklı tutar. Sitedeki içerik ve bilgiler göründüğü şekilde kabul edilmelidir.

--nikahsekerimiz.com’da kullanılan tüm görsel ve yazılı içeriğin hakkı reyon ltd. şti.'ne aittir. nikahsekerimiz.com’daki herhangi bir içerik, bilgi, yazılı ya da görsel malzeme, illüstrasyon Türkiye’de ya da dünyada izinsiz olarak kullanılamaz. Tespit edilen izinsiz kullanımlar için yasal işlem başlatılacaktır.

--Amacımız, nikahsekerimiz.com’daki tüm bilgilerin eksiksiz, hatasız olmasını sağlamak, teknolojik ya da sistemsel nedenlerden ötürü yanlış bir bilgi vermesine imkan vermemek; tapaj ve yazım hatalarının olmamasını sağlamaktır. Ancak istemeden oluşacak bu gibi hataları caramelistanbul.com, tespit edildiği anda hemen düzeltecektir. Üyelerine bu düzeltmeye ilişkin toplu bir bildirimde bulunmayacaktır. Durumdan doğrudan etkilenen bir üye/üyeler sözkonusu ise konu ile ilgili olarak kendisiyle/kendileriyle irtibata geçilecektir.

--nikahsekerimiz.com’daki içeriklere ilişkin başka şahıs ya da kurumlara hiçbir şekilde bir vekalet ya da teminat vermesi sözkonusu değildir.

--nikahsekerimiz.com’a sözlü, e-posta ile ya da yazılı olarak iletilecek kişisel bilgi dışındaki tüm materyal, öneri, yorum ve fikrin gizli olmadığı ve kayıtsız şartsız olarak iletildiği kabul edilecektir. İletilen materyal, öneri, yorum, fikir için herhangi bir ücret ya da başka bir menfaat talep edilemez.

--Oluşabilecek herhangi bir ihtilaf, yasa dışı kullanım ya da kötü kullanımda İstanbul Mahkemeleri yetkili olacaktır. Site üzerinde dış sistemler tarafından yapılacak kötü kullanım, yasa dışı işlemde nikahsekerimiz.com birinci derecede takipçi olacaktır, yasal işlemler derhal başlatılacaktır. 

--nikahsekerimiz.com ile ilişkili her türlü sorunuz ve ürünlere ilişkin detaylı bilgi için i-info@nikahsekerimiz.com ’dan e-posta yoluyla bilgi alabilirsiniz. Şirket merkezimizin adresi ATATÜRK MAH. SARAÇOĞLU CAD. NO.46/A ÖDEMİŞ -İZMİR dir.

Bu güvenlik politikası10.10.2010 tarihinde güncellenmiştir.

 

Kredi Kartı Güvenliği

Nikahsekerimiz.com, kredi kartıyla yapacağınız alışverişlerde güvenliğiniz için her zaman en son teknolojileri ve en iyi servis sağlayıcıları kullanır. Kredi kartı güvenliği konusunda sitemizin güvenilirliğinin en önemli işareti kart numaranızı girdiğiniz kısımda (https://) adresi altnda numaraların alınmasıdır. Kişisel bilgilerinizi girdiğiniz her sayfada tarayıcınızın altında bir anahtar vardır. Bu anahtar, tarayıcınızla gönderdiğiniz hiçbir bilginin üçüncü şahıslarca görünemeyeceğinin işaretidir.Nikahsekerimiz.com kişisel bilgilerinizi, kart numarası ve şifrelerinizi kayıt etmez, saklamaz. Sitemizden vereceğiniz her siparişi oluşturma aşamasında kart bilgilerini yeniden girmenizin nedeni budur.

 

SSL Güvenlik Sertifikası

SSL kelimesinin açılımı (Secure Sockets Layer) dır. SSL sitenin güvenliğini değil siteyi ziyaret eden kullanıcıların bilgilerinin güvenliğini sağlamaktadır. Nikahsekerimiz.com Sitesinde kişisel bilgilerinizin hiç biri kayıt altına alınmamaktadır. Kişisel bilgilerinizi girmiş olduğunuz her sayfada mutlaka anahtar işaretinin bulunduğundan emin olunuz