Satış Şartları

>-Deniz kabuklarından  oluşan tüm ürünlerin renk ve boyut farklılığı olabilir.Bu ürünlerde boyut ve renk secme sansımız olmadığı gibi, tüm ürünler gözle ayırt edemeyeceğini boyutlarda farklı gelebilir.

 
2-Firmamızda satılan tüm ürünler kişiye özel üretildiğinden 
ARTAN ,FAZLA GELEN,SİPARİŞ HATASINDAN KAYNAKLANAN ÜRÜNLER GERİYE ALINMAZ. 
Üretim aşaması tamamlnmış ve kargo aşamasına gelmiş ürünlerde sipariş iptali durumlarında ürün bedelinin malzeme zaiyatı olarak ürün toplam bedelinin %30'luk bölümü kesilerek para iadesi yapılır.
 
3-Tüm ürünlerde belirlediğiniz isimler veya ürün üzerine iliştirilmesini istediğiniz yazılar kartlara bastırılarak ÜCRETSİZ olarak ürünlere eklenir.
 
4-Mıknatıs bedeli 0.15 krş olup dilediğiniz taktirde bu ürünlere ilave edilirek üretilebilir. 
 
5-Tüm ürünlerimizde kurdela ürün arkası yada ilgili başka bir bölüme firmamızın logo int. adresi ve telefonları yazılı ürün etiketi eklenmiş Şekilde ambalajlanır.firma reklam etiketi istemediğinizi lütfen sipariş esnasında belirtiniz.AKSİ DURUMDA FİRMA REKLAM ETİKETİ BASILI ŞEKİLDE ÜRÜNLER TESLİM EDİLİR.
 
6-Bazı ürünlerimizde sadece lavanta uygulaması yapılacağı gibi bazı ürünlerde yanlızca şekerli olarak üretilir.Bunları sipariş sepetinize eklemeden önce inceleyebilirsiniz.
 
7-Ağır biblolara kutulara ve bazı deniz ürünleriyle cam objelere mıknatıs uygulaması yapılmaz.
 
8-18 yaşından küçük kişiler Nikahsekerimiz.com ’dan alışveriş yapamaz. nikahsekerimiz.com çocuklara yönelik ürünler satışa sunar; ancak bunları satışı yetişkinlere yapılmaktadır.

9- nikahsekerimizcom'dan kredi kartı (Visa, MasterCard) ya da banka havalesi ile alışveriş yapılabilir. Bir hafta içinde havalesi yapılmayan siparişler iptal edilir. Siparişlerin işleme alınma zamanı, siparişin verildiği an değil, kredi kartı hesabından sipariş tutarı kadar para blokesinin yapıldığı ya da havalenin hesaplarımıza ulaştığını belirlediğimiz andır. Ödemeli gönderi ya da posta çeki gibi belirtilmeyen ödeme yöntemleri kabul edilmez.

10. NİKAHSEKERİMİZ.COM tüm siparişlerinizi, yasaların gerektirdiği şekilde irsaliyeli fatura eşliğinde teslim edecektir. Yapılan alışverişlerdeki tüm fiyatlar TL olarak ifade edilmiştir. KDV oranları tekstil ürünlerinde %8, kargo için %18, gıda ve şekerlerde %8, Davetiye-kitap ayracı ve kağıt bazlı tüm ürünlerde %18’dir. FİYATLARIMIZA KDV. DAHİL DEGİLDİR.
 
11. Dizgi ve sistem hatalarından meydana gelen fiyat yanlışlıklarından nikahsekerimiz.com sorumludur.

12. Sözleşmenin imzalandığı tarihte var olmayan ve ön görülmeyen, tarafların kontrolleri dışında gelişen, ortaya çıkmasıyla taraflardan birinin ya da her ikisinin de sözleşme ile yüklendikleri borç ve sorumluluklarını kısmen ya da tamamen yerine getirmelerini ya da bunları zamanında yerine getirmelerini imkansızlaştıran haller, mücbir sebep (Tabii afet, savaş, terör, ayaklanma, mevzuat hükümleri, el koyma veya grev, lokavt, üretim ve iletişim tesislerinde önemli mahiyette arıza...) olarak kabul edilecektir. Mücbir sebep şahsında gerçekleşen taraf, diğer tarafa durumu derhal ve yazılı olarak bildirecektir. Mücbir sebebin devamı esnasında tarafların edimlerini yerine getirememelerinden dolayı herhangi bir sorumlulukları doğmayacaktır. İşbu mücbir sebep hali 10 (on) gün süreyle devam ederse, taraflardan her birinin, tek taraflı olarak fesih hakkı doğacaktır.

13. nikahsekerimiz.com sattığı yüzbinlerce ürün için tüm sanal alışveriş siteleri gibi kendi üretim skalası haricinde stok tutmamaktadır. Ürünleri müşterilerinin siparişlerine göre tedarik etmektedir. Tüm ürünler için listeler hergün güncellense de sipariş verilen bazı ürünler teminci kuruluşaların stoklarında tükenmiş olabilir. Böyle durumlarda ilgili bölümümüz tarafından size e-posta ile bilgi verilir ve ürün bedeli karşılığı bloke edilen tutar kredi kartınızdan kaldırılır.
Eğer siparişinizi banka havalesi seçeneğini seçerek verdiyseniz, ürünlerin bulunamama durumunda sadece ürün bedelleri iade edilir. Bankalar tarafından uygulanan havale masrafları ile nikahsekerimiz.com'un bir ilgisi yoktur. O yüzden havale ödemelerinizi bankaların internet şubeleri ve ATM'ler üzerinden yapmanızı öneririz.
 
14. Tahsilatı yapılmış bir siparişin teslimatı sadece Türkiye içinde çeşitli kargo firmaları ve sanalakpos ile garanti bonus aracılığı ile yapılır.
 
15. Paketlerinizin, alışverişiniz sırasında size belirtilen süreler içinde teslim edilmemesi durumunda 0232-5999900 telefon numaramız aranarak  paket takibi yapılabilir. Paket teslim alındıktan sonra teslimatçı firmanın görevini layıkıyla yaptığı kabul edilmiş sayılır.
 
16. Müşteri, hiçbir hukuki ve cezai sorumluluk üstlenmeksizin ve hiçbir gerekçe göstermeksizin teslim aldığı veya sözleşmenin imzalandığı tarihten itibaren yedi gün içerisinde malı veya hizmeti reddederek sözleşmeden cayma hakkının var olduğunu ve cayma bildiriminin satıcı/sağlayıcıya ulaşması tarihinden itibaren malı geri almayı nikahsekerimi.com taahhüt eder. Yasal olarak düzenlendiği şekli ile, niteliği itibarıyla iade edilemeyecek ürünler, tek kullanımlık ürünler, hızlı bozulan veya son kullanım tarihi geçen ürünler için cayma hakkı kullanılamaz. Bu tür ürünlerde cayma hakkının kullanılması, ürünün ambalajının açılmamış, bozulmamış ve ürünün kullanılmamış olması şartına bağlıdır. Cayma hakkının kullanılması halinde, fatura aslının iadesi zorunludur. Bu belgelerin ve ürünün/ürünlerin nikahsekerimiz.com’a ulaşmasını takip eden 7 gün içinde ürün bedeli müşteriye iade edilir.
Ancak, müşteri tarafından fatura aslının gönderilmemesi halinde KDV ve varsa sair yasal kesintiler müşteriye iade edilemez. Kişiye özel hazırlanan (üzerinde isminin yazılarak hazırlanan ürünler vb. gibi.) ürünler iade edilememektedir.

17. Kredi kartı bilgileriniz sistemde kayıtlı olarak tutulmamaktadır. Siparişlerinizde kredi kartı bilgileriniz her defasında tekrar istenecektir.
 2021 nikah şekerleri

18. Müşteri, www.nikahsekerimiz.com internet sitesinde, sözleşme konusunu oluşturan tüm ürünlerin esaslı nitelikleri, özellikleri, KDV dahil satış fiyatı, ödeme ve teslimat şekli ile tedarik ve teslim sürelerine ilişkin esaslı bilgileri okuyup ürünler hakkında tüm bilgilere sahip olduğunu ve bu bilgiler doğrultusunda elektronik ortamda satınalmaya ilişkin onayı verdiğini kabul ve beyan eder. www.nikahsekerimiz.com'dan alışveriş yapan kişi yukarıdaki tüm maddeleri elektronik ortamda okuyup, kabul edilip, teyit etmiş sayılır.
Bu sözleşmede düzenlenmemiş hususlarda 4077 sayılı Tüketicinin Korunması Hakkında Kanun hükümleri uygulanır. 
reyon www.nikahsekerimiz.com – Murat yapıcıoğlu
Tel: +90 542 414 69 48
E-Posta: yapicioglu270@gmail.com
 
19-Davetiyeler için enson tashih uygulamasından sonra baskıya geçilir. 
 
20-Stoklarımızda bulunmayan ürünler sebebiyle bir gecikme durumunda öncelikle sizinle irtibat kurulacak, teslimat süresi bildirilecektir.
 
21-Teslimatta problemle karsılaşmamanız için vereceğiniz adres ve irtibat (telefon) bilgilerinin doğruluğundan lütfen emin olun. Siparişinizin size en çabuk şekilde ulaşması için lütfen adres bilgilerinizi mümkün olduğu kadar açık yazınız. Hatta varsa adresinizin tarif bilgilerini de bu bölüme yazabilirsiniz.

22-Teslimatları ancak kimlik ibrazı karşılığında teslim alabilirsiniz.

23-Teslimat sırasında nakit ödeme imkanınız yoktur.

24-Sipariş ve teslimat problemlerinizi lütfen yapicioglu270@gmail
.com adresimize mail atınız