TOLGA KAREL EVLENDİ

ŞOK. ŞOK. ŞOK.TOLGA KAREL EVLENDİ.

Ünlü oyuncu tolga karel, Azerbeycanlı manken ile nikah masasına oturdu. Karel, "Aşık olduğum kadınla evlendim. Hayatımın en mutlu günü" diyerek duygularını dile getirdi.Sürekli gülen karelin mutluluğu yüzünden okunuyordu.

nikaha damat Tolga Karel normal bir kıyafetle katılırken,Günay Musayeva'nında gelinlik giymediği dikkat çekici bir detaydı

Tolga Karel, Bulgaristan’da düzenlenen Best Model of the World yarışmasında ikinci olan ve bir süredir birlikte olduğu Azerbaycanlı manken Günay Musayeva ile yıldırım nikahı ile evlendi.

TANIŞTIKTAN 8 SAAT SONRA EVLENME TEKLİF ETTİM DİYEN KAREL ÇOK MUTLU OLDUĞUNU AÇIKLADI.
 
tolga  karel sms ile evlenme teklif etti.
 
Bulgaristan’da düzenlenen Best Model of the World yarışmasında tanışan Musayeva ise tanıştıkları ilk günün akşamı evlenme teklifi aldığını söyledi.
 
Kısa bir flört döneminin ardından Karel'e aşık olduğunu söyleyen Musayeva çok mutlu olduğunu belirtti.
 
Kocaeli Büyükşehir Belediye Başkanı İbrahim Karaosmanoğlu’nun kıydığı nikahta yönetmen Ezel Akay da şahitlik yaptı. Çift, nikahın ardından İstanbul’a gitti.
Büyükşehir Belediye Başkanı İbrahim Karaosmanoğlu'na, "Evlendiğimde nikahımı kıyar mısınız?" diyerek verdi.

Bugün saat 15.00 sıralarında, film platosunun yanındaki Seka Park'daki otelde gerçekleştirilen nikah öncesi, nikah görüntülerinin bir TV kuruluşuna (Show TV) verildiği için dışarda açıklama yapan Tolga Karel, Aşık olduğum kadınla evlendim. Hayatımın en mutlu günü" diyerek mutluluğunu dile getirdi.

bugün öğlen saatlerinde Üsküdar 1. noterinde bir işlem yapmak için gelen Tolga Karel Azeri sevgilisi Günay Musayeva'yı yetkililere eşim diye tanıtarak evliliği onayladı. Noter'de işlem ücreti 114 lira tutan Karel'in bir iş için Günay Musayeva'ya vekalet verdiği öğrenildi.

114 LİRAYA 200 YETMEZ
İşlemler sırasında cebinden 200 TL çıkartan Karel 114 lirayı duyunca "Yeterli para yok. Ben bankadan para çekerek üzerini tamamlayayım" dedi. Görevlilerin 114 lira elinizde 200 TL var demesiyle noterde gülüşmeler yaşandı. Karel'in devamlı olarak Musayeva'yı görevlilere benim eşim diyerek tanıtması dikkat çekti